Atribuită Cumpărare directă

Filtru antimicrobian cu umidificator si schimbator de caldura HME pentru intubatia de lunga durata

Număr anunț
DA33922988
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.600 RON
Valoare atribuită
16.600 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.600 RON

din 16.600 RON estimat