Atribuită
Cumpărare directă
Display 8,4" cu cablu LED sterilizator Sterivap - BO V OG
- Număr anunț
- DA33923061
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
- Cod CPV
- 30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.577,48 RON
- Valoare atribuită
- 6.577,48 RON
- Data publicării
- 01.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 04.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.