Atribuită
Cumpărare directă
Tabla alba magnetica, dubla fata, rotativa, 120 x 180 cm, pe stand mobil, profil aluminiu, Optima
- Număr anunț
- DA33923544
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.660 RON
- Valoare atribuită
- 1.660 RON
- Data publicării
- 01.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 03.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.