Atribuită Cumpărare directă

Detergent pentru masina de spalat vase

Număr anunț
DA33923756
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,06 RON
Valoare atribuită
145,06 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,06 RON

din 145,06 RON estimat