Atribuită
Cumpărare directă
Elemente din beton
- Număr anunț
- DA33924299
- Autoritate contractantă
- INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
- Furnizor / câștigător
- PREBET AIUD SA (CUI 1763841)
- Cod CPV
- 63712000-3 · Servicii anexe pentru transportul rutier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.179,08 RON
- Valoare atribuită
- 14.179,08 RON
- Data publicării
- 01.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 05.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.