Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CURENTE

Număr anunț
DA33924587
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MERGHINDEAL (CUI 17771301)
Furnizor / câștigător
CACITU MARIUS (CUI 30029947)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.712,50 RON
Valoare atribuită
21.712,50 RON
Data publicării
01.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.712,50 RON

din 21.712,50 RON estimat