Atribuită Cumpărare directă

EPIPEN 150 micrograme X 1 SOL, INJ, IN STILOU PREUMPLUT MEDA PHARMA GMBH & C

Număr anunț
DA33924996
Autoritate contractantă
SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,58 RON
Valoare atribuită
353,58 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,58 RON

din 353,58 RON estimat