Atribuită Cumpărare directă

Materiale curatenie conform Invitatie de Participare nr.5020/31.08.2023.

Număr anunț
DA33926038
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.741,95 RON
Valoare atribuită
4.741,95 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
04.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.741,95 RON

din 4.741,95 RON estimat