Atribuită Cumpărare directă

Pompa ad-blue Sorl

Număr anunț
DA36011956
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI 31749296)
Cod CPV
42122180-5 · Pompe de combustibil (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.051,35 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.051,35 RON