Atribuită Cumpărare directă

ANTIGEL NORMA G12 PLUS VIOLET 20L HEPU

Număr anunț
DA33926941
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.849,20 RON
Valoare atribuită
1.849,20 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.849,20 RON

din 1.849,20 RON estimat