Atribuită Cumpărare directă

Verificare, reparare, intretinere si reumplere stingatoare tip P.50, SM.6, P.6, P.9, P.3, G.5

Număr anunț
DA33927346
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat