Atribuită Cumpărare directă

Cafea boabe

Număr anunț
DA33927613
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.398,90 RON
Valoare atribuită
2.398,90 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.398,90 RON

din 2.398,90 RON estimat