Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE STOMATOLOGIE
- Număr anunț
- DA33928016
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.143,96 RON
- Data publicării
- 04.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 05.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.