Atribuită
Cumpărare directă
METAMIZOLUM NATRIUM / Algocalmin 1 g / 2 ml x 5 fiole x 2 ml. sol. inj. / ALGO - METAMIZOL -NATRI
- Număr anunț
- DA33928180
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.363 RON
- Valoare atribuită
- 1.363 RON
- Data publicării
- 04.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 05.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.