Atribuită Cumpărare directă

Folii laminat

Număr anunț
DA33928246
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 28777121)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,54 RON
Valoare atribuită
231,54 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,54 RON

din 231,54 RON estimat