Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale curatenie

Număr anunț
DA33928261
Autoritate contractantă
Centru Scolar pentru Educatie Incluziva Orizont Oradea (CUI 27449371)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.758,66 RON
Valoare atribuită
1.758,66 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.758,66 RON

din 1.758,66 RON estimat