Atribuită Cumpărare directă

Perdele draperii

Număr anunț
DA33928372
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
Furnizor / câștigător
IMPULS BIMEX SRL (CUI 3445950)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,58 RON
Valoare atribuită
1.679,58 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,58 RON

din 1.679,58 RON estimat