Atribuită Cumpărare directă

Elemente din beton

Număr anunț
DA33929155
Autoritate contractantă
INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
Furnizor / câștigător
PREBET AIUD SA (CUI 1763841)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.622,02 RON
Valoare atribuită
93.622,02 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.622,02 RON

din 93.622,02 RON estimat