Atribuită Cumpărare directă

RACORDURI PENTRU TEVI

Număr anunț
DA33929226
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
POLTERGEIST SRL (CUI 11152462)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441,42 RON
Valoare atribuită
441,42 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,42 RON

din 441,42 RON estimat