Atribuită Cumpărare directă

autocolant geam. steag.

Număr anunț
DA33929357
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
Furnizor / câștigător
AXICO GRUP SRL (CUI 24385699)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395,90 RON
Valoare atribuită
1.395,90 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395,90 RON

din 1.395,90 RON estimat