Atribuită Cumpărare directă

Novorapid (R) penfil (R) 100U/ml x 5cart/3ml

Număr anunț
DA33929978
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,90 RON
Valoare atribuită
130,90 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,90 RON

din 130,90 RON estimat