Atribuită Cumpărare directă

VENOFER 100 MG FER/5 ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*5 ML

Număr anunț
DA33931427
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.306,58 RON
Valoare atribuită
2.306,58 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.306,58 RON

din 2.306,58 RON estimat