Atribuită
Cumpărare directă
Servicii consultanta " Canalizare si epurarea ape uzate in comuna Bumbesti-Pitic, Gorj
- Număr anunț
- DA33932583
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUMBESTI PITIC (CUI 4718888)
- Furnizor / câștigător
- XSBROADPROJECT S.R.L. (CUI 41084602)
- Cod CPV
- 71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 06.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.