Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amanajare parc – Judecatorie

Număr anunț
DA33932718
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Furnizor / câștigător
GDA VLADBIZZ STORY S.R.L. (CUI 47015245)
Cod CPV
45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.325 RON
Valoare atribuită
39.325 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.325 RON

din 39.325 RON estimat