Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA33932727
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.329,07 RON
Valoare atribuită
12.329,07 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.329,07 RON

din 12.329,07 RON estimat