Atribuită Cumpărare directă

Topmaster 360511 - Set pile mixte, 200 mm, dantura mixta, 3 bucati, maner

Număr anunț
DA33932877
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI 7061781)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512100-3 · Dalti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055,44 RON
Valoare atribuită
2.055,44 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055,44 RON

din 2.055,44 RON estimat