Atribuită
Cumpărare directă
MIALGIN 100MG/2ML X 5FI ZENTIVA (PETHIDINUM)
- Număr anunț
- DA33933396
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 857,20 RON
- Valoare atribuită
- 857,20 RON
- Data publicării
- 04.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 05.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.