Atribuită Cumpărare directă

PACHET MEDICAMENTE UZ MEDICAL PRIMARIA VALENI

Număr anunț
DA33934024
Autoritate contractantă
COMUNA VALENI (PRIMARIA) (CUI 4226478)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653,84 RON
Valoare atribuită
653,84 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

653,84 RON

din 653,84 RON estimat