Atribuită
Cumpărare directă
Produse de ingrijirea parului--REF P125 SP
- Număr anunț
- DA33934043
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- HIT LINE SRL (CUI 17879967)
- Cod CPV
- 33711600-3 · Preparate si articole pentru par (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.552,19 RON
- Valoare atribuită
- 7.552,19 RON
- Data publicării
- 04.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 08.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.