Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații suprafață siguranță locuri de joacă din parcurile din mun. Codlea

Număr anunț
DA33934309
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
A.P. CONSTRUCT SRL (CUI 18333180)
Cod CPV
45236290-9 · Lucrari de reparare a spatiilor de recreere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214.146,50 RON
Valoare atribuită
214.146,50 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214.146,50 RON

din 214.146,50 RON estimat