Atribuită Cumpărare directă

Servicii specializate pentru organizare evenimente cu scenotehnica integrată

Număr anunț
DA33934448
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
STAGE EXPERT SRL (CUI 6717250)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.252,39 RON
Valoare atribuită
42.252,39 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.252,39 RON

din 42.252,39 RON estimat