Atribuită Cumpărare directă

SUPORT+BOXE

Număr anunț
DA33934451
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AL.I.CUZA" BRAILA (CUI 17339592)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,85 RON
Valoare atribuită
226,85 RON
Data publicării
04.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,85 RON

din 226,85 RON estimat