Atribuită
Cumpărare directă
Dotare sala clasa cu mobilier scolar
- Număr anunț
- DA33934940
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADAM MULLER GUTTENBRUNN ZABRANI (CUI 29049967)
- Furnizor / câștigător
- SMART ART EMBROIDER SRL (CUI 37961009)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.995 RON
- Valoare atribuită
- 11.995 RON
- Data publicării
- 04.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 07.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.