Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GKS 18V-57 - Fierastrau circular cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, 165x20 mm, led ilumina

Număr anunț
DA33934948
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43810000-4 · Echipament de prelucrare a lemnului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.747,90 RON
Valoare atribuită
1.747,90 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.747,90 RON

din 1.747,90 RON estimat