Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sudare 401

Număr anunț
DA33935998
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
METALARC INDUSTRIAL GAZ SRL (CUI 36179161)
Cod CPV
44315310-7 · Materiale de sudare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,26 RON
Valoare atribuită
366,26 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,26 RON

din 366,26 RON estimat