Atribuită Cumpărare directă

Garnitura usa Sterivap 666, 669, 6612, 6618/ Securex

Număr anunț
DA33936351
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.973,04 RON
Valoare atribuită
7.973,04 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.973,04 RON

din 7.973,04 RON estimat