Atribuită
Cumpărare directă
SERINGA 20 ML CU AC G 21 = SEPT 2023 MS = FE 1712/16.08.2023 = S.52, POZ.948
- Număr anunț
- DA33936642
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 05.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 05.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.