Atribuită
Cumpărare directă
Oferta conform anunț ADV1382196 din data 01.09.2023, REPARAȚIE LA AMBULANȚA VW TRANSPORTER MAI 50106
- Număr anunț
- DA33937816
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.984 RON
- Valoare atribuită
- 3.984 RON
- Data publicării
- 05.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 05.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.