Atribuită
Cumpărare directă
Amortizor hidraulic usa exterior, Kale Kilit, sarcina 120 kg, argintiu F1
- Număr anunț
- DA33937843
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 34325100-2 · Amortizoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.529,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.529,50 RON
- Data publicării
- 05.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 06.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.