Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare Lol et Lola Hotel - REF 26417

Număr anunț
DA33938880
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
BON TON HOTELS SRL (CUI 35351357)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,50 RON
Valoare atribuită
931,50 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,50 RON

din 931,50 RON estimat