Atribuită
Cumpărare directă
Servicii proiectare faza PTh +DTAC - Cladire Scoala Mogos
- Număr anunț
- DA33940049
- Autoritate contractantă
- Comuna Mogos (CUI 4562460)
- Furnizor / câștigător
- BDS PROIECT SRL (CUI 13117399)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.500 RON
- Valoare atribuită
- 76.500 RON
- Data publicării
- 05.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 06.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.