Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 70% SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML Aviz MS Nr.5505BIO/01-02/12.24 UNITATI SANITARE

Număr anunț
DA33940677
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,50 RON
Valoare atribuită
622,50 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
05.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,50 RON

din 622,50 RON estimat