Atribuită Cumpărare directă

Cilindru patentat Yale 1500 NAT, alama, 30 x 40 mm, 5 chei

Număr anunț
DA33941405
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44521000-8 · Diverse lacate si broaste (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,19 RON
Valoare atribuită
113,19 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,19 RON

din 113,19 RON estimat