Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE LABORATOR

Număr anunț
DA33942519
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,32 RON
Valoare atribuită
308,32 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,32 RON

din 308,32 RON estimat