Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport rutier

Număr anunț
DA33942605
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Salubrizare al Orasului Targu Lapus (CUI 38567500)
Furnizor / câștigător
ADYRAL TRUCK SRL (CUI 28758200)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat