Atribuită
Cumpărare directă
Barbotor /Umidificator AquaPack 340 ml
- Număr anunț
- DA33943460
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
- Furnizor / câștigător
- EDALMED LINE SRL CRAIOVA (CUI 33890223)
- Cod CPV
- 33186100-8 · Oxigenator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 05.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 06.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.