Atribuită Cumpărare directă

Brosura personalizata

Număr anunț
DA33944193
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat