Atribuită Cumpărare directă

Kit gaming tastatura si mouse Tt eSPORTS Challenger, RGB

Număr anunț
DA33944314
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,26 RON
Valoare atribuită
114,26 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,26 RON

din 114,26 RON estimat