Atribuită Cumpărare directă

Comanda nr.3778/24.08.2023

Număr anunț
DA33944326
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,20 RON
Valoare atribuită
1.983,20 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,20 RON

din 1.983,20 RON estimat