Atribuită Cumpărare directă

Servicii de topografie

Număr anunț
DA33944524
Autoritate contractantă
COMUNA TAURENI (PRIMARIA TAURENI ) (CUI 5669325)
Furnizor / câștigător
CADASTRU TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 33950422)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
06.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat